Unitedu rekordni 19. naslov: Chicarito i Vidić srušili Chelsea

Autor/ica 8.5.2011. u 10:25

Manchester United na maleni je korak do rekordnog 19. premierligaškog naslova. ‘Crveni vragovi’ su u odlučujućem ovosezonskom susretu dotukli Chelsea već nakon prvih 45 minuta golovima Javiera Hernandeza i Nemanje Vidića.

Najjače Fergusonovo pojačanje Chicarito izazvao je erupciju oduševljenja na Old Traffordu već nakon samo 39 sekundi utakmice za vodstvo 1-0! Meksikanac je odlično iskoristio nesmotrenost Chelseajeve obrane nakon progiravanja Ji-Sung Parka te je u situaciji jedan na jedan matirao Checha.

United je dominirao kroz cijelo prvo poluvrijeme, a Londončane je na koljena bacio Nemanja Vidić u 23. minuti golom glavom za 2-0.

Dvadeset minuta prije kraja nadu Londončanima dao je Frank Lampard koji je smanjio na 2-1.